Thunder Screech logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Thunder Screech

 • Dátum vydania
  11.02.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Thunder Screech image
Hrajte Thunder Screech zadarmo
Thunder Screech zadarmo

Thunder Screech: Prehľad slotu

Hráčom pomáha získať odporúčanú dávku (virtuálneho) vitamínu D vonkajší hrací automat Thunder Screech od Play’n GO. Thunder Screech, odohrávajúci sa na majestátnom severoamerickom vidieku, ponúka spoľahlivú dávku pomerne predvídateľnej hrateľnosti s využitím funkcií, ako sú sticky wild multiplikátory a točenia zdarma. Thunder Screech s menším zvratom využíva menej bežné zvieratá, aby zaplnil jedinečnú prezentáciu tejto malebnej časti planéty.

Pri skúmaní Thunder Screech sme narazili na pomerne zaujímavý kus vojenskej histórie. Namiesto ponorenia sa do indiánskej kultúry a odhalenia hlboko duchovného významu názvu, zreťazené slovo Thunderscreech odkazuje na experimentálne lietadlo z 50. rokov minulého storočia. Jeho oficiálne označenie bolo Republic XF-84H, ale bolo neláskavo známe ako Thunderscreech a bolo to najhlučnejšie lietadlo, aké kedy bolo vyrobené. Problém bol v tom, že jeho vrtuľa sa otáčala rýchlejšie ako rýchlosť zvuku, čo vytváralo nepretržitý zvukový tresk. Nielenže to bolo počuť na 40 km, ale vrtuľa vyvolala záchvaty a hluk, ktorý vytvorila, spôsobil, že pozemná posádka začala byť fyzicky chorá.

Slot Thunder Screech je oveľa pokojnejším zážitkom. V skutočnosti veľmi pokojný, kde je 5-valcová mriežka s 10 výhernými líniami umiestnená v idylickom prostredí, ktoré prinieslo príjemné spomienky na prezeranie automatu Kulta Jaska od Red Tigers. Obe sa nachádzajú v akomsi vidieckom prostredí, kde môžete skutočne počuť, ako sa vaše myšlienky presúvajú z jednej na druhú. Druh miesta, kde sa obloha zdá väčšia ako normálne, kde vo veľkých výškach krúžia dravé vtáky, kde vietor fúkajúci medzi vzdialenými stromami znie ako horskí duchovia. Miesto, kam by obyvatelia mesta mali útek, ale len zriedka na to majú čas. Thunder Screech je skrátka atraktívna jesenná arkádia, s nádychom indiánskej kultúry.

Späť k veciam, Thunder Screech je možné hrať na akomkoľvek zariadení, ktoré ponúka stávky od 10 p/c do 100 £/€ na zatočenie. Ak si myslíte, že vysoko volatilný matematický model by v takom idylickom prostredí nebol na mieste, zdá sa, že Play’n GO súhlasí. Namiesto toho znížili volatilitu na stredné nastavenie a ohodnotili ju na 6 z 10. RTP je premenlivé, takže na to dávajte pozor. Preferovanou verziou je predvolená hodnota 96,2 %.

Príroda tematizuje aj výplatnú tabuľku, počnúc členmi kráľovskej rodiny s nízkymi platmi 10 A, ktorí vyzerajú, ako keby ich dali dokopy pomocou náhradných kúskov dreva. Viac dreva sa používa na rámovanie vysokých platov, ktoré pozostávajú z bobrov, vydier, skunkov, líšok a vrán. Z väčšej časti to nie sú zvieratá, ktoré sa bežne používajú v týchto druhoch hier, čo z toho robí príjemnú zmenu od vyhýbania sa tlačenici byvolov. Pomerne vysoké sú aj hodnoty piatich druhov, kde prémiové kombinácie vyplácajú 10 až 75-násobok vášho vkladu.

Thunder Screech: Funkcie slotu

Pokiaľ ide o funkcie, Thunder Screech rôznymi spôsobmi využíva divočiny, divoké multiplikátory a roztočenia zdarma. Symbol totemu Thunderbird je divoký, objavuje sa iba na 3 centrálnych valcoch. Wild môže nahradiť všetky symboly okrem scatter na dokončenie výhernej kombinácie. Náhodne môže funkcia Call aktivovať pridanie 5 až 9 divokých symbolov na valce. Po pridaní sa výhry vypočítajú po efekte.

Náhodne sa aktivuje aj funkcia Strike, ktorá upgraduje všetky divočiny na Thunder Wilds. Thunder Wilds sú lepkavé a spúšťajú respiny. Majú tiež multiplikátor, začínajúci na x1, zvyšujúci sa o 1 pri každom nasledujúcom opakovaní, až kým nedosiahnu x3, potom sa odlepia. Ak je súčasťou výherného komba viac ako jeden Thunder Wild, ich multiplikátory sa spočítajú na maximálnu hodnotu x9. Je možné, že nové Thunder Wilds pristanú na respin, čím sa rozšíri funkcia a skončí sa až vtedy, keď už žiadne ďalšie nebudú prítomné.

Pristátie rozptylových symbolov lapača snov na valcoch 1, 3 a 5 spustí 5 bezplatných zatočení. Divoké sú všetky po dobu trvania upgradované na Thunder Wilds. Pri každom točení zdarma je zaručené, že pristane aspoň jeden Thunder Wild, ktorý spustí funkciu Strike, čím sa do bonusovej hry dostanú multiplikátory. Na okraj treba poznamenať, že rozptyly nedopadnú počas Call, Strike alebo bonusového kola, takže točenia zadarmo nie je možné znovu spustiť.

Thunder Screech: Slot Verdikt

Je to celkom zrejmé, ale povedzme to tak, že Thunder Screech nie je tím Play’n GO, ktorý ohýba svoje značné dizajnérske kúsky. Jednoduché hranie s 10 výhernými líniami môže iskriť, aj keď nie takým výbušným spôsobom, akým môže „kniha“ slotu slúžiť ako porovnanie. Napriek tomu sú lepkavé divoké multiplikátory určite schopné vyvolať vzrušenie počas opakovaní a roztočení zadarmo. Maximálna výhra sa pohybuje v oblasti 5 000-násobku vkladu, pri ktorom je pravdepodobnosť, že bude zasiahnutý raz za 100 miliónov zatočení alebo tak.

To všetko znamená, že Thunder Screech by mohla byť zábavná hra pre hráčov, ktorí sa nechcú úplne zblázniť. Volatilita strednej úrovne je kombinovaná s dobrými štatistikami (za predpokladu, že hráte predvolenú RTP verziu) a potenciál je tiež solídny. Thunder Screech nie je typom hry, ktorá je nastavená na zapálenie kotúčov s vysokým svetlom, ale to v skutočnosti nie je jej účelom. Aký je potom jeho účel? Čiastočne áno, má výplňovú atmosféru, ale keďže ide o Play’n GO, ich výplňové sloty sú stále hrateľné. Thunder Screech je tiež dobre vyzerajúca hra, ktorá vyvoláva reakciu prírodovedcov, ktorú sme v časti s prehľadom preskúmali možno až príliš podrobne.

Pre hráčov, ktorí majú náladu na hry so severoamerickou tematikou, s nádychom indiánskej mystiky, ktorá nie je veľmi volatilná a nezahŕňa vlkov ani byvolov, môže byť Thunder Screech v poriadku. Ktokoľvek mimo tento úzky rozsah bude pravdepodobne musieť urobiť kompromis alebo zvoliť inú hru.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil