Trollpot 5000 logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Trollpot 5000

 • Dátum vydania
  03.06.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 3x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.19%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x5000
 • Podporovaný OS
Trollpot 5000 image
Hrajte Trollpot 5000 zadarmo
Trollpot 5000 zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Trollpot 5000™ je 3-valcový, 3-riadkový video automat s multiplikačnými divokými hodnotami, funkciou Nudge a 3 jackpotmi! Hra sa hrá na 1 stávkovej línii (pevná) a je nabitá rôznymi hodnotami stávok a hodnotami mincí. Jednou z najlepších vecí na tomto automate je, že môžete získať nepretržité výhry. Je to kvôli funkcii štuchnutia, ktorá vám umožňuje pokračovať vo vyhrávaní pri otáčaní každého valca a rozdávať stále viac a viac výherných kombinácií.

Ale to nie je všetko. V Trollpot 5000™ získate poriadnu dávku multiplikátorových divočinov, kto nemá rád multiplikačné divočiny? Tieto nádherné symboly sa objavujú na všetkých valcoch a znásobujú vaše výhry, čo vedie k veľkým výplatám. A v neposlednom rade jackpoty! Existujú tri symboly jackpotu: mini, midi a mega. Ak máte to šťastie, že ste získali symboly 3 mega jackpotu, gratulujeme – vyhrali ste mega jackpot!

Stávkovanie

Minimálna stávka je 0,02, maximálna stávka je 200. To je dosť veľký rozsah, vďaka ktorému je táto hra ideálna pre príležitostných hráčov aj skúsených hráčov. Maximálna výplata v hlavnej hre je 10 000 x váš spúšťací vklad. Môžete za to poďakovať multiplikátoru Wilds: Jeden multiplikátor Wild vo výhernej stávkovej línii vynásobí výhru 2, dva multiplikačné divočiny vynásobia výhru 4 a tri multiplikačné divočiny vynásobia výhru 8.

RTP hry je 96,19%. Nie je žiadnym tajomstvom, čo by hráči mali hľadať pri hraní tohto automatu, samozrejme, jackpoty! RTP sa rozdeľuje nasledovne: výhry v rade (86,97 %), mini jackpot (4,69 %), midi jackpot (1,56 %) a mega jackpot (2,98 %). Budete chcieť hľadať symboly jackpotu, ktoré sa zobrazujú v hornej časti valcov. Ak má každý valec na vrchu výherného kôpku symbol Jackpot, hráč získa jackpot. Aký jackpot? Vždy je to jackpot s najnižšou výplatou. Scenár snov je získať 3 symboly Mega Jackpot, v tomto prípade hráči získajú Mega Jackpot. Ak získate 2 symboly mega jackpotu a 1 symbol minijackpotu, Trollpot 5000 udeľuje mini jackpot. A tak ďalej.

Mini Jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 40 mincí vynásobenú úrovňou stávky. Midi Jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 200 mincí vynásobenú úrovňou stávky.

Funkcia Nudge

Trollpot 5000™ je vybavený funkciou Nudge. Vždy, keď je na valcoch výherná kombinácia, aktivuje sa funkcia Nudge. Po započítaní výhier, ak sa horný symbol na prvom valci zhoduje s výherným symbolom, prvý valec sa posunie o 1 symbol nadol a výhra sa udelí znova. Valec sa bude posúvať dovtedy, kým symbol nad výherným symbolom nebude iný. Tento proces sa zopakuje pre druhý kotúč a nakoniec aj tretí kotúč.

Keď cievka prestane štrngať, nie je koniec, zlato! V Trollpot 5000 môže byť v hornej časti valca symbol šípky nahor. V tomto prípade sa valec presunie na spodok aktuálnej kôpky výherných symbolov a proces sa zopakuje. Funkcia Nudge je zábavná a môže viesť k slušným výplatám.

Jackpoty

Keď sú všetky valce hotové, v hornej časti valcov môžu byť symboly Jackpotu. Ak má každý valec na vrchu výherného kôpku symbol jackpotu a výhra je väčšia ako nula, hráč získa najnižšie vyplácajúci jackpot zo súčasných symbolov jackpotu. Ak na valcoch nie je žiadna výherná kombinácia, ale na stávkovej línii pristanú 3 symboly jackpotu, príslušný jackpot sa udeľuje podľa vyššie uvedeného pravidla. Mini Jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 40 mincí vynásobenú úrovňou stávky. Midi Jackpot je fixný jackpot, ktorý udeľuje výhru v hodnote 200 mincí vynásobenú úrovňou stávky.

Grafika a zvuk

Trollpot 5000™ má neformálny 2D umelecký štýl, ktorý sa dobre spája s jednoduchou hrateľnosťou na automatoch. Uši vám naplní veselý džez a hovor v bare. Dávajte si pozor na žolíka – tento symbol predstavuje multiplikátor Wild a určite zvýši vaše výplaty v hre. Tri úrovne jackpotov, ktoré môžete v hre získať, sú symboly hrnca zlata. Tradičný BAR a štvorlístok umocňujú nadčasovú kasínovú tému. Šťastné číslo 7 a šťastná hviezda sú najvyššie platiacimi symbolmi v Trollpot 5000.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil