Turn Your Fortune logo stars-3.9

Hodnotenie: 3.9 / 5

Turn Your Fortune

 • Dátum vydania
  03.01.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.24%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x2000
 • Podporovaný OS
Turn Your Fortune image
Hrajte Turn Your Fortune zadarmo
Turn Your Fortune zadarmo

Premeňte svoje Fortune sloty

Bude rad na vás, aby ste vyhrali imanie? Automat Turn Your Fortune od spoločnosti NetEnt, ktorý sa chystáme preskúmať, má na to potenciál. Jeho večný stroj Fortune Wins dokáže udeliť výhry až do výšky 2 000-násobku vášho vkladu, čo by bolo nad rámec výhier v akejkoľvek línii z roztočenia, ktoré stroj uviedol do pohybu.

Máte zaručenú ešte väčšiu akciu na valcoch s funkciami opakovania a roztočení zadarmo. Kľúče, ktoré počas funkcií pristanú na valci päť, budú vaše výhry posúvať vyššie a vyššie až po maximálnu hodnotu. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko o tomto šťastnom online automate v našej recenzii.

Roztočte Fortunate hracie automaty

Bohaté farby a svieži vzhľad vás privítajú, keď si načítate automatovú hru Turn Your Fortune. Tmavé pozadie vytvára kontrast k hernému oknu so zlatými rámami a zložitými výplatnými symbolmi vo výrazných farbách. Večný stroj Fortune Wins pridáva na obrazovku ešte väčší jas.

Náš kontrolný tím zistil, že soundtrack na automate Turn Your Fortune je vhodnou kombináciou zvukov kotúča, zvukov Perpetuum a akustickej hudby. Celkovo má hra pozoruhodnú grafiku a ostré animácie, ktoré do veľkej miery odrážajú vysoký štandard hier NetEnt.

Online automat Turn Your Fortune má deväť výplatných symbolov, jeden divoký symbol a symbol scatter. Okrem toho špeciálny kľúčový symbol, ktorý sa objaví iba počas bonusových funkcií, posunie večný stroj Fortune Wins o jeden krok.

Výplatné symboly začínajú zvyčajnými farbami od J až po A na nízkej úrovni. Pokračujú sériou brošňových šperkov zobrazujúcich slimáka, rybu, korytnačku, sovu a leva. Zoradením piatich z nich na výplatnej línii získate výhry vo výške 2 až 20-násobku vášho vkladu.

Zložitá dlaždica s motýľom je divoký symbol, ktorý nahrádza všetky symboly okrem symbolov scatter a kľúčov. Symbol zlatého kľúča sa objavuje len pri zatočení zdarma alebo opakovaní iba na piatom valci.

Pozrite si šťastné čísla a štatistiky

Turn Your Fortune je video automat s piatimi valcami, štyrmi riadkami a 40 pevnými výhernými líniami. O vzrušenie a zábavu sa postarajú divoké náhrady, ako aj točenia zdarma a opätovné otočky Fortune, obe s výhrami Fortune. Hru sme zaradili do kategórie so stredným až vysokým rozptylom. To znamená, že štedré RTP 96,24% pomôže vyhnúť sa rýchlym poklesom.

Uvedenie večného stroja do pohybu začína na 0,20 kreditu a dosahuje až 200 kreditov a dá sa ľahko upraviť pomocou ovládacích prvkov NetEnt pre úroveň stávky a nominálnu hodnotu. Nemáte náladu točiť ručne? Potom jednoducho aktivujte automatické prehrávanie a vyberte si medzi 10 a 1 000 po sebe idúcimi otáčkami.

Náš kontrolný tím tiež zistil, že automat Turn Your Fortune vám dáva možnosť nastaviť celý rad možností, kedy sa má automatické zatočenie zastaviť. Hra je vo formáte HTML5, vďaka čomu ju môžete hrať na akomkoľvek počítači, mobile a tablete na všetkých platformách OS.

Ochutnajte Thrills of the Fortune Wins Perpetual Machine

Perpetuum na ľavej strane herného okna bude v centre pozornosti zakaždým, keď sa spustí funkcia opätovného zatočenia alebo roztočenia zadarmo. V každej z týchto dvoch funkcií funguje rôznymi spôsobmi. V oboch má päť vertikálnych úrovní, pričom každá úroveň má päť horizontálnych krokov.

Výherné hodnoty mincí sa zvyšujú na každej úrovni a kroku Perpetua. Nazbieranie dostatočného množstva špeciálnych symbolov zvýši úroveň, na ktorej sa nachádzate, zatiaľ čo pristátie kľúčového symbolu na valci 5 počas funkcií otočí Perpetuum vodorovne o jeden krok doprava.

Začína sa výhrami od 5 do 50 mincí na prvej úrovni a zvyšuje sa na 150 až 2 000 mincí na piatej úrovni. Všetky vaše výhry v minciach sa vynásobia 20-krát, ako je zobrazené v hornej časti Perpetua – čo zaručuje minimálnu výhru 100 mincí alebo 5-násobok vkladu na prvej úrovni.

Aby ste postúpili o jednu vertikálnu úroveň, musíte nazhromaždiť dostatok zberateľských symbolov. Aby ste videli, ako sa Perpetuum pohybuje vodorovne o jeden krok, na valci 5 sa musí objaviť symbol kľúča. Na konci hry Fortune Wins sa platí iba zvýraznená suma mincí.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil