Twin Happiness logo stars-4.2

Hodnotenie: 4.2 / 5

Twin Happiness

 • Dátum vydania
  04.07.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.55%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1080
 • Podporovaný OS
Twin Happiness image
Hrajte Twin Happiness zadarmo
Twin Happiness zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Každé roztočenie začína identickými susednými dvojitými valcami, ktoré sú navzájom prepojené. Jedinečná funkcia synchronizácie a prepojenia valcov, ktorá sa objaví pri každom jednom roztočení (a 243 spôsobov, ako vyhrať), znamená, že je zaručená vzrušujúca hrateľnosť na automatoch. Hra ponúka 5 valcov, 3 riadky, 243 stávkových spôsobov (pevných).

Pravidlá hry

Môžete hrať 5 pevných stávkových línií s rôznymi úrovňami stávok a hodnotami mincí. MAX BET hrá hru na najvyššej úrovni stávky a aktuálnej hodnote mince. AUTOPLAY automaticky hrá hru na zvolený počet kôl.

Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa tabuľky výplat. Úroveň stávky je počet vsadených mincí na stávkovú líniu. Výhra v stávkovej línii v minciach sa rovná hodnote uvedenej v tabuľke výplat vynásobenej úrovňou stávky. Výhra v stávkovej línii v mene sa rovná výhre v minciach vynásobenej hodnotou mince.

Vypláca sa len najvyššia výhra na aktívnu stávkovú líniu z oboch spôsobov. Výhry zo stávkových línií sa vyplácajú postupne od kraja zľava doprava a najviac sprava doľava.

Limity stávok

Hra sa skladá z 1-10 predvolených úrovní stávok a predvolených hodnôt mincí (€) 0,01, 0,02, 0,05, 0,1, 0,2, 0,5. Predvolená minimálna stávka je 0,25, maximálna stávka je 125. Minimálne hodnoty voľného kola sa pohybujú od úrovne stávky 1 – 10 stávkových línií., 243 spôsobov stávok, hodnota mince 0,01 EUR (cena 0,25 EUR).

Vlastnosti

Funkcia dvojitého valca – Každé zatočenie začína identickými, susediacimi dvojitými valcami, ktoré sú navzájom prepojené a môžu sa objaviť vedľa seba na ktoromkoľvek z valcov. Počas roztočenia sa dvojité valce môžu rozšíriť na trojité, štvornásobné alebo dokonca päťnásobné valce. Keď sa valce začnú točiť, vzrastie aj vzrušenie hráča; bude točenie dvojčiat, trojíc, štvorčiat alebo päťčiat?

Divoké substitúcie – Divoké symboly sa objavujú na valcoch 2, 3, 4 a 5 a nahradzujú všetky symboly.

Ways to Win – Twin Happiness™ má 243 spôsobov, ako vyhrať a žiadne stávkové rady. Spôsob výhernej stávky pozostáva zo zodpovedajúcich symbolov, ktoré sa objavia na ľubovoľnej pozícii na troch alebo viacerých susedných valcoch, počnúc od valca úplne vľavo doprava.

Grafika

V mixe Twin Happiness™ je toho veľa – zmiešajte tradičné, rokmi overené ázijské témy so svetlami v štýle LED kasín v Las Vegas a začnete cítiť Twin Happiness™ – skombinujte to s videom NetEnt- slotová technika a špičkové používateľské rozhranie (nehovoriac o 243 spôsoboch, ako vyhrať) a získate skvelý herný zážitok.

Pri každom jednom roztočení sú aspoň dva valce synchronizované a prepojené. Animácie pri každom otočení zlepšujú herný zážitok pre hráčov. Po akomkoľvek náhodnom zatočení sa výherné symboly rozsvietia pomocou svetiel v štýle LED, ktoré pridávajú energiu a intenzitu a poskytujú pohľad na kasína vo Vegas.

Kompatibilita

Mobilná verzia je kompatibilná s iOS a Android. Pokiaľ vaše zariadenie používa aktualizovaný operačný systém, nemali by ste mať problémy s hraním hry na prakticky akomkoľvek smartfóne alebo tablete. Mobilná verzia ponúka rovnaký fantastický zážitok ako desktopová verzia hry. Používateľské rozhranie hry bolo odborne prispôsobené tak, aby vyhovovalo obrazovke mobilu. Koleso zmizne z dohľadu, keď sa kotúče točia. Nastavenia a možnosti sú tiež uložené v samostatnom podmenu. Toto ekonomické a dômyselné využitie priestoru udržuje displej čistý a neporiadok, pričom sa neobetuje žiadna z funkcií hry (všetky možnosti, ktoré nájdete v desktopovej verzii, sú aj v mobilnej verzii).

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil