Twin Spin MegaWays logo stars-4.0

Hodnotenie: 4.0 / 5

Twin Spin MegaWays

 • Dátum vydania
  20.11.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x7
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.04%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x380
 • Podporovaný OS
Twin Spin MegaWays image
Hrajte Twin Spin MegaWays zadarmo
Twin Spin MegaWays zadarmo

Zamerajte sa na slot Twin Spin MegaWays™

Twin Spin Megaways™ je 6-valcový video automat MegaWays™ s funkciou Twin Reel, roztočením zadarmo a funkciou Avalanche™. Automaty MegaWays™ obsahujú modifikátor náhodného valca, ktorý pri každom otočení mení výšku symbolu na každom valci. Týmto spôsobom sa počet spôsobov, ako vyhrať, mení pri každom roztočení, vďaka čomu je hra super nepredvídateľná a hráči majú šancu získať veľkolepé výhry! S Twin Spin MegaWays™ sme spojili tohto skvelého mechanika s jednou z hitov IP NetEnt s výbušnými výsledkami! Hru je možné hrať na všetkých zariadeniach a operačných systémoch a skvelý zážitok z hrania je zaručený bez ohľadu na zariadenie, ktoré používate.

Ako hrať Twin Spin MegaWays™

Hra sa hrá až s 117 649 spôsobmi, ako vyhrať, rôznymi hodnotami stávok, hodnotami mincí a úrovňami stávok. Tento slot je možné hrať s hotovosťou alebo mincami alebo zadarmo!

BET znamená množstvo mincí alebo hotovosti na stávkovanie. Zostatok označuje množstvo hotovosti alebo mincí, ktoré je možné staviť. Nastavte hodnotu stávky výberom hodnoty mince a úrovne stávky. Keď to urobíte, ste pripravení začať hrať! Výherné kombinácie a výplaty sa uskutočňujú podľa výplatnej tabuľky.

Hlavnou funkciou v hre je funkcia Twin Reel, ktorá je ústredným prvkom franšízy Twin Spin. Vo funkcii Twin Reel sa na začiatku každého točenia v hlavnej hre a vo Free Spins náhodne vyberú dva alebo viac susedných valcov, ktoré budú identické dvojité valce, ktoré sú navzájom prepojené počas trvania točenia. V tejto hre je množstvo ďalších zaujímavých funkcií, ktoré vám pomôžu vyhrať, takže pokračujte v čítaní!

Vlastnosti

Priložte zhodné symboly na ľubovoľnú pozíciu na troch alebo viacerých susedných valcoch, počínajúc od valca úplne vľavo po valc úplne vpravo, a spustíte výhru MegaWays™.

Ako už bolo spomenuté vyššie, slot ponúka aj návrat funkcie Twin Reel. V tejto funkcii sa na začiatku každého točenia v hlavnej hre a vo Free Spins náhodne vyberú dva alebo viac susedných valcov, ktoré budú identické dvojité valce, ktoré sú navzájom prepojené počas trvania točenia.

Veľmi obľúbená mechanika funkcií Avalanche™ od spoločnosti NetEnt sa tiež vracia. Symboly vo výherných kombináciách zmiznú a zostane priestor pre novú lavínu symbolov. Symboly padajú do pozícií na valcoch namiesto točenia.

Hra obsahuje aj symboly Wild a roztočenia zadarmo. Wilds nahrádzajú všetky symboly okrem Scatterov a platia najvyššie možné výherné kombinácie MegaWays™ podľa tabuľky výplat. Vo Free Spins môžu mať Wild symboly x2 alebo x3 multiplikátor. Keď sa Wild symbol s multiplikátorom x2 alebo x3 stane súčasťou výhernej kombinácie, zvýši sa počet výskytov výherného symbolu na valci, na ktorom sa objaví, o 2 alebo 3.

A v neposlednom rade Free Spins. Tie sa aktivujú, ak sa na valcoch v hlavnej hre objaví viac ako 5 symbolov Scatter.

Záver

Jednoduchosť dizajnu, skvelá hrateľnosť a vysoký výplatný potenciál robia z tejto hry jedno zo vzrušujúcich vydaní NetEnt v roku 2020.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil