Twisted Sister logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Twisted Sister

 • Dátum vydania
  04.06.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 6x6
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x4500
 • Podporovaný OS
Twisted Sister image
Hrajte Twisted Sister zadarmo
Twisted Sister zadarmo

Twisted Sister: Prehľad

Vezmete si to, hráči? nie? No ani vlasoví rockeri Twisted Sister, ktorí doslova napísali knihu o vzpieraní sa autorite. Ak máte pocit, že si potrebujete odfúknuť, pripravte sa na zúrivosť proti stroju s hracím automatom Twisted Sister z 80. rokov od Play’n GO. Kapela vybuchne vo farbách v mriežkovom slote s funkciami, ako je to v postoji.

Keďže sme sami fanúšikmi kapely, túžili sme po tom, aby sme videli tento slot v akcii odkedy ho ohlásil Play’n GO. Ako šťastie, dostaneme ho vo formáte mriežkového slotu, čo je oblasť, ktorej dominuje Play’n GO a ktorú zdokonalili.

Aj keď kapelu príliš nepoznáte, stále existuje veľká šanca, že ste už počuli ich super hit „We’re Not Gonna Take It“, ktorý bol zaradený medzi 47. najlepšiu skladbu 80. rokov od VH1. Hoci skupina má za sebou dlhú kariéru, ktorá zahŕňa takmer štyri desaťročia a šesť albumov, je to ich tretí štúdiový album Stay Hungry, ktorý vyniká ako ich najlepšie dielo. Vydané v roku 1984, obsahuje hity ako „Stay Hungry“, „We’re Not Gonna Take It“, „I Wanna Rock“ a mocnú silovú baladu s názvom „The Price“.

Takže, keď spustíte hru, aký je prvý dojem? Uznávam, mohlo to byť vizuálne o niečo viac vo vašej tvári, ale paleta, vysoké reproduktory a hudba kapely oživujú kričanie 80. rokov. Stredobodom záujmu je mriežka 6×6, ktorá sa skladá z 36 symbolov naplnených pásmi, aby zasiahla víťazov prostredníctvom systému klastrových platieb. Náklady na odstreďovanie začínajú na 10 p/c a môžu sa zvýšiť na maximálnu úroveň 100 £/€, aby sa vyššie valce uvoľnili.

Výhry sa dosahujú získaním 5 alebo viacerých symbolov v klastri. Výherné symboly sa potom odstránia z mriežky, aby nové symboly zaplnili medzery. To môže viesť k viacerým klastrom pri jednom točení a kaskády budú pokračovať, kým sa nevytvoria žiadne ďalšie výhry. Po sebe idúce výhry s vysokou mzdou tiež spúšťajú funkcie, ktorým sa budeme venovať v ďalšej časti.

Predtým rozoberieme matematický model, ktorý nie je až taký tvrdý, ako by ste mohli očakávať od skupiny rockerov. Po prvé, volatilita bola nastavená na strednú úroveň (6/10) a môže spôsobiť, že hra osloví skôr nenútených hráčov.

RTP sa môže líšiť, ako to často robí s Play’n GO, vďaka ich konfigurovateľným možnostiam. Na vyššom konci je predvolený návrat k hodnoteniu hráčov na úrovni 96,2 %, čo je mierne nad priemerom. Skontrolovať pravidlá pred spustením je dobrý nápad, pretože RTP možno nájsť o niekoľko bodov nižšie.

Zaujímavosťou je, že prvý slot, ktorý mi počas testovania napadol, bola Black Mamba; ďalší klastrový slot od Play’n GO. Obe hry sú zamerané na pásmo, ale sú to symboly, ktoré zazvonili. Obaja majú podobne vyzerajúce nízke platy tvorené odznakmi a trsátkami na gitaru, pričom päť prémií zobrazuje pôvodných členov kapely. Ako by ste očakávali, hlavný spevák Dee Snider je najcennejší v dave v hodnote 250-násobku vkladu za skupinu 25 alebo viac symbolov. Ružová divočina je tu užitočná a nahrádza akýkoľvek symbol platby, ktorý vám pomôže dať dokopy klaster.

Twisted Sister: Vlastnosti

Zosilnenie účinkov klastrov je súborom funkcií. Pre začiatok, všetky symboly víťazných členov kapely zaplnia meradlo nabitia gitary o 1, čo môže obsahovať maximálne 15 nabití. Funkcie pásma sa spúšťajú jeden po druhom, ak je v merači po vypočítaní výhier aspoň 5 nábojov a už nie sú žiadne kaskády. Náhodne sa vyberie jeden z členov kapely so všetkými zodpovedajúcimi symbolmi, ktoré využívajú účinok modifikátorov – to sa môže týkať aj symbolov s nízkou mzdou. Toto ponúka každý modifikátor:

 • Scream zničí všetky nepásmové symboly okolo zvoleného typu symbolu.
 • Go Wild zmení vybraný typ symbolu na divoké.
 • Unite transformuje symboly na vybrané symboly.

Pamätáte si na nahnevaného otca z videa k pesničke We’re Not Gonna It It? Pozrite sa nad merač nabitia gitary a nájdite merač Angry Dad. Merač má 4 segmenty, ktoré sa plnia jeden po druhom vždy, keď sa ako súčasť výhry použije divoký rozptyl Angry Dad.

Keď sa glukomer naplní, spustí sa funkcia We’’t Gonna Take It. Akékoľvek ďalšie rozptyly nahnevaného otca predražia meter a zvýši násobiteľ výhry o +1. Mriežka sa potom vyčistí a začína sa nové kolo so symbolom 2×2 Mega Band, ktorý sa pokúša zhodiť Angry Dads. Kolo pokračuje, kým nie sú vyradení všetci Angry Dads a už nie sú žiadne výhry

Twisted Sister: Verdikt

‘I Wanna Rock’, spieval frontman Dee v klasickej skladbe Twisted Sister, takže hráči sú nepochybne zvedaví, ako tvrdo je hracia verzia skaly. No, je to otrasné, ale pravdupovediac to mohlo otriasť ešte tvrdšie. Ak však máte radi kapelu alebo éru, je ťažké sa neusmiať nad tým, čo tu Play’n GO urobil.

Twisted Sister je jednou z najznámejších kapiel, ktoré zasahujú do slotov a už len tento faktor určite pritiahne niektorých stávkarov cez bránu. Z čisto herného hľadiska je to však v mnohých ohľadoch menej volatilná verzia slotu Black Mamba, pričom je tiež vzdialená ich najlepšej práci v žánri Reactoonz. Netreba dodávať, že Twisted Sister je hra, ktorá uspokojí veľmi špecifické publikum.

Tí, ktorí hľadajú veľkú volatilitu a masívne výplaty, ich pravdepodobne nenájdu v Twisted Sister. Potenciál váži 4 500-násobok vkladu, čo je o niečo menej, ako bežne nájdeme od tohto vývojára, ale stále celkom slušné. S tým povedané, veľké výhry sú tu trochu zriedkavé, pretože volatilita je nižšia, než na akú sú mnohí zvyknutí, pokiaľ ide o mriežkové sloty Play’n GO. Keďže bonus je zaručene vyplatený, nezbiera veľké jackpoty tak efektívne, ako to zvyknú robiť volatilnejšie automaty.

Takže áno, Play’n GO zvolil strednú cestu, pokiaľ ide o matematický model. Dajte to takto; ak by ste išli na tento slotový koncert Twisted Sister, radšej by ste sedeli pri sledovaní predstavenia, než by ste búchali okolo mosh pit. To je však skvelé, nemusíte sa biť do spotených tiel, aby ste sa zabavili. Je pekné odkopnúť si v pohodlnom kresle a užiť si predstavenie, ktoré je skôr tou žilou Twisted Sister, do ktorej slot zasahuje.

Celkovo je Twisted Sister ďalším vynikajúcim mriežkovým slotom od Play’n GO, ktorý sa stal jedným z najlepších producentov v tomto žánri. Tí, ktorí si tento titul užijú najviac, sú samozrejme všetci fanúšikovia kapely. Vrátane nás.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil