Vegas Night Life logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Vegas Night Life

 • Dátum vydania
  16.10.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.00%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka
 • Maximálna expozícia
  x100
 • Podporovaný OS
Vegas Night Life image
Hrajte Vegas Night Life zadarmo
Vegas Night Life zadarmo

Recenzia automatu vegas night life

Vegas Night Life je automat vyvinutý renomovaným štúdiom NetEnt. Vyšiel 16.10.2020 a stal sa okamžitým úspechom medzi hráčmi pre svoj pohlcujúci engine a vysokokvalitné umelecké dielo. Táto recenzia popisuje všetky jeho kľúčové vlastnosti, ktoré spolu s bezplatným demo režimom dostupným na clashofslots.com poskytujú skvelú predstavu o skúsenostiach, ktoré získate.

Hraním automatu Vegas Night Life sa vydáte do Las Vegas, aby ste vyskúšali šťastie vo svetovom hlavnom meste zábavy. Či je šťastie na vašej strane, zistíte už čoskoro.

Slot Vegas Night Life od NetEnt má 5 valcov a 20 výherných línií. Ak chcete získať výhernú kombináciu, musíte na jednu z výherných línií zľava doprava priložiť tri, štyri alebo päť rovnakých symbolov, počnúc od valca úplne vľavo.

Zahrajte si automat vegas night life zadarmo

Vegas Night Life si môžete zahrať na všetkých kompatibilných zariadeniach za 0,20 až 100 eur za zatočenie. Slot ponúka turbo režim a automatické točenia. RTP v nočnom živote Vegas je 96 %, z čoho 3,7 % ide na Mega Jackpot. Maximálna výhra, ktorú môžete získať, je x900, ale nezabudnite, že s progresívnym Mega Jackpotom môžete získať oveľa viac.

Špeciálne symboly v automate Vegas Night Life

Wild (blikajúci znak so svetlami) sa môže objaviť ako jeden alebo zložený symbol a slúži na nahradenie všetkých bežných výplatných symbolov. Okrem toho dostanete vyplatený 4, 8 alebo 15-násobok vašej stávky za zasiahnutie troch, štyroch alebo piatich divokých symbolov. Scatter (žetón s príslušným znením): ak pristanú aspoň traja, poskytujú prístup do kola Pick Me.

Bonusové funkcie automatu Vegas Night Life

Samozrejme, progresívny jackpot je kľúčovým lákadlom automatu Vegas Night Life, no obsahuje aj niektoré ďalšie zaujímavé aspekty, vrátane bezplatných zatočení, okamžitej výhry a zásobníka peňazí.

Funkcia Pick Me sa aktivuje, keď sa na hracom poli objavia tri alebo viac symbolov scatter. Táto funkcia vám pomôže zistiť, ktoré z troch bonusových možností budete mať k dispozícii.

Funkcia roztočení zadarmo sa spustí, ak počas kola Pick Me vyberiete žetón s príslušným znením. Počet zatočení závisí od počtu pristátých rozptylov, ktoré spustili funkciu. Ako také, 3, 4 alebo 5 rozptylov dáva 5, 10 alebo 20 zatočení zadarmo. Všetky udelené výhry sa počítajú s x3 multiplikátorom počas funkcie bezplatných zatočení.

Funkcia okamžitej výhry sa spustí, ak počas kola Pick Me vyberiete žetón so zodpovedajúcim znením. Potom získate okamžitú výhru 7,5 až 250 násobku vašej stávky. Tieto ceny sa však môžu zvýšiť v závislosti od počtu rozptylov pri spustení. 3 rozptyly pri spustení znamenajú výhru x7,5 až x250, 4 rozptyly pri spustení znamenajú výhru x15 až x500 a 5 rozptylov pri spustení znamená výhru x30 až x 1000.

Funkcia Cash Stacker sa spustí, ak vyberiete žetón so znakom dolára počas kola Pick Me. Keď je táto funkcia aktivovaná, hracie pole zmení svoj formát na 5-6-7-6-5 a dostanete 3 bezplatné zatočenia, počas ktorých sa na poli objavia iba symboly dolára. Keď tento symbol pristane, presunie sa na najnižšiu neobsadenú bunku na valcoch a obnoví počet zatočení na tri. Každý znak dolára má hodnotu od 0,25 do 15-násobku vašej stávky.

Tri jackpoty sú poslednou najdôležitejšou súčasťou hry. Ak naplníte valec 2 symbolmi dolára, získate fixný mini jackpot 10-násobok vašej stávky. Ak naplníte valec 4 symbolmi dolára, získate pevný midi jackpot 30-násobok vašej stávky. Ak naplníte valec 3 symbolmi dolára, získate progresívny jackpot, ktorý je 1 000-násobkom vašej pôvodnej stávky.

Celkovo je Vegas Night Life celkom vzrušujúci automat so zaujímavými funkciami a – čo je najdôležitejšie – možnosťou získať progresívny jackpot.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil