Victorious logo stars-4.6

Hodnotenie: 4.6 / 5

Victorious

 • Dátum vydania
  10.09.2011
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.88%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x1500
 • Podporovaný OS
Victorious image
Hrajte Victorious zadarmo
Victorious zadarmo

Víťazné automaty

Victorious, jeden z mála online automatov s tematikou Rímskej ríše, vám prináša všetky obrázky a zvuky tejto mocnej armády. Ponúka hráčom obrovských 243 spôsobov stávok, ktoré v spojení so symbolmi Golden Eagle Wild a Golden Wreath Scatter očividne vytvárajú viacero príležitostí na veľké výhry.

Victorious je plne kompatibilný s operačnými systémami Windows, Linux a Mac a je k dispozícii na mobilných zariadeniach so systémom iOS a Android prostredníctvom prémiovej a celkom pôsobivej platformy Touch od Net Entertainment.

Téma

Victorious sa odohráva na pozadí ilustrovanom pochodujúcimi rímskymi vojakmi. Pozdĺž každého okraja sa vojak v prilbe oháňa tyčou zdobenou zlatým orlom a číslami „243“, ktoré predstavujú, koľko spôsobov stávok máte k dispozícii. Zvukový doprovod vo Victorious tvoria bicie linky militantnej pochodovej kapely, ktoré sú zvýraznené občasným kovovým zvukom cinkajúceho gongu. Štandardné hodnoty hracích kariet 9, 10, J, Q, K a A predstavujú symboly nižšej hodnoty hry a sú zobrazené ako zlaté figúrky v rímskom štýle na mramorových doskách.

Existujú štyri symboly vyššej hodnoty a všetky sú vyobrazeniami rôznych rímskych mužov. Postavou najvyššej hodnoty je samotný cisár na ružovom pozadí, po ňom stotník v zlatom brnení. Ďalej tu máme útočiaceho bojovníka v striebornom brnení a najnižšia hodnota zo štyroch predstavuje armádu rímskych vojakov pochodujúcich k vám.

Vlastnosti

Vizuálne zložitá hra Victorious je v skutočnosti pomerne jednoduchá, pokiaľ ide o špeciálne funkcie. Okrem symbolu Scatter opísaného nižšie sa objaví aj základný Wild, ktorý môže nahradiť akýkoľvek iný symbol na valcoch. Je vykreslený ako zlatý orol na červenom pozadí a po aktivácii sa otáča.

Bonus

Víťazný výkrik zaznie vždy, keď pristanete na troch alebo viacerých symboloch Zlatého venca a vstúpite do režimu Free Spins. Obrazovka sa zmení na zlatú bojovú scénu gladiátorov sústredenú okolo dobíjajúceho rímskeho bojovníka a všetky vaše výhry pri hraní bezplatných zatočení sa vynásobia trikrát. Počas hrania v tomto režime je možné vyhrať aj zatočenia navyše, na ktoré sa však nevzťahuje x3 multiplikátor. Počet zatočení zadarmo, ktoré získate, závisí od toho, koľko symbolov Zlatého venca sa objaví naraz. Tri vám dajú 15 zatočení zadarmo, štyri výsledky po 20 a päť symbolov vám umožní užiť si 25 zatočení bez stávok na valcoch.

Hrať

Hladké a tiché kotúče, čistá grafika a jasné zobrazovacie panely robia z Victorious mimoriadne jednoduchú a skôr relaxačnú hru. Ovládajte zvuky pomocou posuvného tlačidla hlasitosti a pre ďalšie uľahčenie hry si nastavte automatickú hru, aby sa valce otáčali na jednej úrovni stávok viackrát za sebou až do 1 000 kôl. Len niekoľkými kliknutiami môžete zastaviť automatickú hru, keď sú udelené bezplatné zatočenia alebo keď hra dosiahne konkrétne peňažné limity, ktoré ste určili.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil