Wild Bazaar logo stars-4.4

Hodnotenie: 4.4 / 5

Wild Bazaar

 • Dátum vydania
  24.10.2018
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.15%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x390
 • Podporovaný OS
Wild Bazaar image
Hrajte Wild Bazaar zadarmo
Wild Bazaar zadarmo

Výherný automat Wild Bazaar

Vitajte na Divokom bazáre, pulzujúcom mieste plnom vôní korenín, farebných látok, bric-a-brac, ako aj obchodníkov a kupujúcich zjednávajúcich o najlepšiu cenu. Získajte truhlice s pokladmi na valcoch, aby ste aktivovali štyri rôzne modifikátory divokých valcov a odniesli si domov obrovské výhry presahujúce 1000-násobok stávky v bonusovej funkcii Wild Spins. Zaznamenanie výhry ktorýmkoľvek zo symbolov na hrudi spustí jednu zo štyroch bonusových funkcií, z ktorých každá má vlastný modifikátor valca alebo násobiteľ výhry.

Bazárové kotúče

Herné okno pripomína jednu z nespočetných mobilných obchodných búdok pripojených ako postranný vozík k motocyklu, ktoré sa zvyčajne nachádzajú na orientálnom trhu. Koberce a vankúše pozývajú návštevníkov na posedenie pri dobrom obchode, pričom z rádia hrá orientálna hudba. Ventilátor fúka veľmi potrebný svieži vánok v horúcom dni na trhu. Stropná markíza, ktorá poskytuje tieň a ochranu pred slnkom, drží pulty pre štyri modifikátory kotúčov.

Divoký bazár má osem výplatných symbolov a jeden divoký symbol, pričom všetky sa môžu objaviť na sebe. Na spodnom konci sú to štyri cenovo ocenené šperky v modrej, fialovej, zelenej a červenej farbe. Štyri prémiové symboly sú štyri truhlice s pokladmi, ktoré zrkadlia farby šperkov. Divoký symbol je „W“ na lietajúcom koberci, ktorý nahrádza všetky symboly a objavuje sa iba počas bonusovej funkcie. V tomto automate nie sú žiadne rozptylové ani bonusové symboly, pretože funkcie divokého modifikátora sa spúšťajú zasiahnutím minimálne troch zodpovedajúcich truhlíc na výplatnej línii.

Divoké štatistiky a čísla

Wild Bazaar je video automat s piatimi valcami, štyrmi riadkami a 26 pevnými výhernými líniami. Obsahuje divoké náhrady a štyri modifikátory divokých kotúčov, z ktorých každý je skrytý vo farebnej truhlici s pokladom. RTP tejto hry s nízkym až stredným rozptylom je stanovené na 96,15 %. Slot je prirodzene navrhnutý v najnovšom štandarde HTML5, vďaka čomu je k dispozícii na hranie na tabletoch, mobiloch a stolných počítačoch na všetkých platformách OS. Automatické prehrávanie umožňuje hráčom vybrať si z 10 až 1 000 po sebe idúcich zatočení s množstvom možností, kedy sa má beh zastaviť.

Zjednávanie v bazáre začína na 0,20 mincí a môže dosiahnuť až 400 mincí. Päť symbolov s nízkou hodnotou vyplatí 2-násobok vašej stávky, zatiaľ čo prémiové a divoké symboly vyplatia 7,5-násobok stávky. Maximálna výhra v jedinom zatočení dosahuje 390-násobok stávky pre celú obrazovku divokých symbolov. To však môže výrazne presiahnuť 1 000-násobok stávky v kole bezplatných zatočení, keď je súčasne aktívnych viacero modifikátorov valca.

Bonusová funkcia Wild Spins

Zasiahnutie výhernej kombinácie so zodpovedajúcimi truhlicami počas točenia aktivuje bonusovú funkciu Wild Spins na Wild Bazaar. Každá farebná truhlica spustí špecifický modifikátor valca počas trvania bezplatných zatočení. Množstvo spúšťacích truhlíc vo výhernej kombinácii určí počet bezplatných zatočení udelených pre dané kolo.

Červené truhlice aktivujú naskladané divočiny, ktoré sa pridávajú na valce o štyri symboly vysoko počas bezplatných zatočení. Blue Chests pridajú na valce 2×2 kolosálne divočiny pri každom točení zadarmo. Purpurové truhlice spustia prepojené divočiny, kde divoký úplne vľavo a vpravo, ktoré sa objavia v rovnakom vodorovnom riadku, premení všetky symboly medzi nimi na divoké. Zelené truhlice môžu byť spustené iba raz v bonusovej funkcii a za zvyšok bezplatných zatočení sa pridelí 2-násobný multiplikátor.

Počas divokých točení je možné aktivovanú funkciu znova spustiť a aktivovať ďalšie modifikátory. Každý retrigger pridá počet Wild Spins rovný počtu truhlíc, ktoré pristanú na výplatnej línii. Akákoľvek výherná kombinácia rôznych farebných truhlíc alebo v kombinácii s divokými symbolmi spustí dodatočný modifikátor.

Počet zatočení je opäť určený tým, koľko zo zodpovedajúcich truhlíc bolo súčasťou výhernej kombinácie. Napríklad, ak sa objaví iba jedna truhlica v kombinácii s dvoma divočinami, potom bude udelené iba jedno zatočenie s príslušnou vlastnosťou. Je možné mať aktívne všetky štyri modifikátory súčasne.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil