Wild-O-Tron 3000 logo stars-4.0

Hodnotenie: 4.0 / 5

Wild-O-Tron 3000

 • Dátum vydania
  12.12.2018
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.01%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x500
 • Podporovaný OS
Wild-O-Tron 3000 image
Hrajte Wild-O-Tron 3000 zadarmo
Wild-O-Tron 3000 zadarmo

Slot Wild-O-Tron 3000

Vstúpte do stroja času a vráťte sa do 60. rokov 20. storočia a zažite mechanický chaos v špičkovo vybavenom robotickom laboratóriu. Prečítajte si našu recenziu online automatu Wild-O-Tron 3000 a zistite viac o tomto vzrušujúcom automate skôr, ako si ho zahráte.

Potrebujete dobrý dôvod na uvedenie tohto automatu do činnosti? No a čo tak tri? Počas hrania online automatu Wild-O-Tron 3000 náš kontrolný tím našiel nahrádzanie divokých, naukladané symboly robotov a elektrizujúcu náhodnú funkciu, ktorá vytvára výhry v hodnote až 500-násobku vášho vkladu pri každom otočení. Teraz už viete, prečo sa toľko hazardných hráčov hrnie do tohto robotického laboratória.

Video automat Wild-O-Tron 3000, pomenovaný po preplňovanom stroji umiestnenom napravo od hernej matrice 5×3, bol vyvinutý švédskym herným gigantom NetEnt, aby prilákal fanúšikov sci-fi medzi vami, aby roztočili svoje mechanické kotúče.

Sedem jedinečne navrhnutých robotov bzučí a pípa ich cestu na kotúče. Keď je dokonalý robot vyrobený a zladený aspoň na troch valcoch – počnúc na valci úplne vľavo – cez výherné línie vystrelí silný elektrický výboj, ktorý zvýrazní, že ste vytvorili výhernú kombináciu.

Nášmu kontrolnému tímu sa obzvlášť páči, že v automate Wild-O-Tron 3000 boli telá piatich najlepšie platených robotov rozdelené do troch rôznych častí: hlava, trup a spodná časť tela. Každý z týchto robotov sa objaví naskladaný na valcoch, pričom každá časť je oddelená elektrickými guľami.

Túžite rozbehnúť svoju kariéru v stavaní robotov? Potom po prečítaní našej recenzie zapnite online automat NetEnt Wild-O-Tron 3000 a začnite s montážou viacfarebných robotov za skvelé výhry ešte dnes.

Vstúpte do robotického laboratória od 0:20

Práve z tohto dôvodu môže byť prekvapením, že NetEnt urobil opak a vrátil sa k základom, pokiaľ ide o štruktúru Wild-O-Tron 3000. Ako naši experti na recenzie zistili, toto sci-fi téma Slot obsahuje päť valcov, tri rady a 20 pevných výherných línií.

Toto je osvedčená štruktúra, ktorá by mala byť známa každému hráčovi automatov, ale náš kontrolný tím dúfal, že NetEnt využije príležitosť na vývoj automatu inšpirovaného robotmi, aby ukázal, aká inovatívna môže byť spoločnosť. Možno, že tím poverený vývojom Wild-O-Tron 3000 vyčerpal všetku svoju tvorivú šťavu, aby prišiel s nápadom oddeliť roboty elektrickými guľami?

Na druhej strane sa našim recenzentom páči, ako štruktúra automatu Wild-O-Tron 3000 umožňuje vstup do laboratória hráčom všetkých úrovní bankrollu. Roboty môžete začať stavať za skutočné peniaze už od nízkeho limitu 0,20 kreditu. Ak však patríte medzi nadšencov, ktorí si sú istí, že slot Wild-O-Tron 3000 sa počas vašej relácie mnohokrát prebúdza, môžete zvýšiť svoj vklad na vysoký limit 200 kreditov.

Sedem naskladaných robotov sa môže premeniť na život

Od starého, opotrebovaného robota až po uhladeného a lesklého futuristického robota, animované výtvory na bezplatnom automate Wild-O-Tron 3000, ktorý tu recenzujeme, prichádzajú vo všetkých tvaroch a veľkostiach.

Najmenej hodnotný robot bol jednoznačne inšpirovaný WALL-E, malým robotom na zber odpadu, ktorý hral v rovnomennom filme vydanom v roku 2008. Zaistíte si maximálne 40-násobok stávky, keď bude flotila týchto hrdzavých zlatých robotov pomaly navigovať ich cesta na výplatnú líniu. K dispozícii je tiež primitívny robot striebornej farby s nízkymi platmi, ktorý vám môže pomôcť zvýšiť rovnováhu až 50x.

Nájdete tu aj päť futuristických robotov, ktorých telá sú oddelené elektrickými guľami. Vďaka nim si zabezpečíte až 60x, 80x, 100x, 120x a 300x vašu stávku na rad zakaždým, keď vytvoríte výherné kombinácie zahŕňajúce modrého, zeleného, žltého, oranžového a červeného robota.

Kovové guľôčky s písmenom „W“, ktoré svieti zo stredu, sa kotúľajú na valce a prinášajú výhry v hodnote až 500-násobku vašej stávky na rad. Nielenže táto špeciálna kovová guľa predstavuje najvyššie platiaci symbol, ale funguje aj ako divoký symbol hry. To znamená, že kovové gule môžu nahradiť všetkých sedem robotov, aby vám pomohli dosiahnuť väčšie výhry.

Elektrifikácia vyhráva vďaka jedinej funkcii

Vzrušenie narastá zakaždým, keď uvidíte, ako sa Wild-O-Tron 3000 rozprúdi, pretože to znamená, že ste spustili jedinú bonusovú funkciu hry.

Po aktivácii funkcie Wild-O-Tron budete svedkami toho, ako výkonný stroj vystreľuje elektrickú energiu priamo na valce, čím sa jeden až šesť robotov premení na divoké symboly. Po premene všetkých robotov na divoké symboly sa valce opäť roztočia. To by mohlo potenciálne viesť k preplňovaným výhram v hodnote až 500-násobku vášho vkladu.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil