Wild Trigger logo stars-4.5

Hodnotenie: 4.5 / 5

Wild Trigger

 • Dátum vydania
  02.06.2022
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x2000
 • Podporovaný OS
Wild Trigger image
Hrajte Wild Trigger zadarmo
Wild Trigger zadarmo

Wild Trigger: Prehľad slotu

Ay caramba players – vyzerá to tak, že vyrážame na západ v automate v štýle shoot ’em up od vývojára Play’n GO s názvom Wild Trigger. Západ bol skutočne dosť divoké miesto, odtiaľ názov, ale to neznamená, že nemohol produkovať komediálne momenty. V skutočnosti v Divokej spúšti môže byť irónia lepšie slovo ako komika. V tomto westerne pár banditov zvaných Clint McGraw a Dottie Fields vylúpilo banku pri jednej z najväčších lúpeží, aké kedy na Západe videli. Teraz však dostali korisť do rúk, nechcú sa o ňu deliť. Aby sa táto záležitosť vyriešila, dvaja zločinci sa postavia proti sebe na valcoch spolu s funkciami ako Walkdown Re-spins a Duel Free Spins.

Keď sa načíta Wild Trigger, zlovestne krúžia vtáky, kým sa kamera posunie dole a spočinie v prašnom meste uprostred ničoho, ktoré je charakteristické pre Divoký západ. Nech už sú vaše myšlienky o zvyšku hry akékoľvek, Play’n GO navrhlo to, čo musí byť jedným z najhorúcejšie vyzerajúcich automatov na trhu. Teraz nemáme na mysli horúce, ako to slovo používa Paris Hilton, ale v súvislosti s teplotou. Vďaka efektu tepelného oparu, sépiovým odtieňom a veľkému množstvu prachu obrazovka pri rozsvietení Wild Trigger poriadne zasyčí.

Uprostred toho všetkého sa topí herný panel 5×4 od Wild Trigger, ktorý má 20 výherných línií, ktoré sa zvyčajne vyplácajú zľava doprava, aj keď občas platia oboma spôsobmi. Ak sa pozriete na stranu valcov, šípky sú praktické, aby vás upozornili na aktívny smer. Mierne prehnané, pretože platia oboma spôsobmi, len keď sú aktívne respiny alebo točenia zadarmo, ale stále sú užitočné. Stredne volatilná hra, najoptimálnejšia návratnosť hry Wild Trigger k hodnote hráča je 96,2% verzia, ktorá ponúka skutočný rozsah stávok od minimálne 2 p/c za zatočenie až po maximálne 100 £/€.

Pri zoraďovaní výplatnej tabuľky narazíme na symboly 10-A ako symboly nižšej hodnoty, pričom za päťsymbolovú líniu vyplácame odmenu vo výške 5-7,5-násobku stávky. Ďalej sú to fľaše bourbonu, klobúky a čižmy, pištole, dynamit a vrecia zlata v hodnote 12,5 až 50-násobku vkladu za päť kusov. Na valce sa dostanú aj dva divoké symboly, ktoré nahradia všetky symboly a sú neoddeliteľnou súčasťou funkcií Wild Trigger.

Wild Trigger: Funkcie slotu

Divoké symboly sa objavujú iba na valcoch 1 a/alebo 5 a vždy pristávajú nahromadené, pričom pokrývajú všetky pozície na ich príslušnom valci. Pristátie 1 z nich spustí Walkdown Respin, kde je divočina lepkavá a výherné línie sa posunú na platenie oboma spôsobmi. Keď zasiahnu obe divočiny súčasne, udelí sa 10 zatočení zadarmo. Počas celého trvania bonusového kola bezplatných zatočení sú obe divočiny lepkavé a mriežka platí oboma spôsobmi.

Wild Trigger: Slot Verdikt

Wild Trigger sa odohráva na jednom z najopustenejších miest, aké ste kedy videli v online automate s westernovou tematikou. Opar z horúčavy, prach, konfrontácia dvoch bývalých partnerov, sysľa, to všetko vytvára celkom bezútešnú scénu. To je však istým spôsobom trochu vpredu, pretože pri vŕtaní sa v detailoch je Wild Trigger vlastne jedným z ‘mäkších’ westernov, s ktorými sme sa za chvíľu stretli. To z toho v žiadnom prípade nerobí zlú hru ako takú, ale ak sa usilujete o legendárny status, je nepravdepodobné, že sa to v týchto častiach stane, muchacho.

Dôvodom je, že zatiaľ čo mnoho iných vývojárov vyzbrojuje svoje západné sloty tými najväčšími postrannými zbraňami, aké môžu nájsť, Wild Trigger sa zameriava na inú skupinu pištoľníkov. Vraj hráči, ktorí majú radi svoje západné automaty trochu viac bezstarostní, ktorí nie sú príliš znepokojení tým, že budú hľadať tie najväčšie odmeny. Ktokoľvek v tejto skupine môže byť v pohode s tým, čo potom robí Wild Trigger. V skutočnosti to, čo robí, je celkom blízko k rapovému automatu Red Tiger, Hustling. Obe hry zdieľajú plat oboma smermi, divočina na oboch koncoch dynamická, hoci ak niečo, Wild Trigger je jednoduchšia voľba. Nie je to ani príliš lukratívny automat, pretože jeho maximálna výhra dosahuje maximálne 2 000-násobok stávky. Sotva taká úroveň swag, z ktorej by ste chceli partnera strhnúť, určite.

No, nie je to oveľa kratšie ani sladšie, naozaj. Wild Trigger nie je hrou, ktorá sa od samého začiatku vydáva so zbraňami, a ani to tak nikdy nie je. Funkcie sú dosť riedke, treba si dávať pozor len na lepkavé divočiny, takže akcia sa po chvíli trochu opakuje. Možno, ak by sa počas respinov prechádzali divočiny, alebo by bola v určitom okamihu zavedená funkcia multiplikátora, alebo niečo naozaj, hra by mohla ľahšie zaradiť vyšší prevodový stupeň. Stávky 2c môžu byť užitočné, ale je to takmer tak, ako keby horúčava na obrazovke vyvolala letargiu, ktorú sa Wild Trigger snaží zo seba striasť.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil