Wild Turkey logo stars-4.8

Hodnotenie: 4.8 / 5

Wild Turkey

 • Dátum vydania
  01.02.2013
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.6%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná/Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x4000
 • Podporovaný OS
Wild Turkey image
Hrajte Wild Turkey zadarmo
Wild Turkey zadarmo

Sloty pre divoké morky

Kmeň moriakov sa zjednotil pri uctievaní divokých symbolov v jedinečne tematickom video automate od Net Entertainment Wild Turkey. Pridajte sa k skupine pôvodných moriakov na ich púti do vzdialeného pohoria, kde možno nájsť predmety ich oddanosti. V tejto 5-valcovej hre s 20 výhernými líniami sa, prirodzene, často objavuje uctievaný symbol Wild a tiež sa mení na Stacked Wilds, ktoré udeľujú bezplatné zatočenia.

Všetku zábavu z divokého lovu si môžete užiť kdekoľvek, kde sa rozhodnete hrať: so systémom Windows, Linux alebo Mac na stolnom alebo prenosnom počítači.

Téma

Tento skutočne roztomilý motív je odliaty do pozadia slamených chatrčí v štýle vtákov, ktoré sú rozmiestnené okolo lesnej čistiny. Každá strana obrazovky je zdobená pletenými viničmi a čísla stávkových radov sú osadené na štvorcových kameňoch. Kmeňovo znejúci rytmus bubna zamestná vaše uši pri hraní.

Symboly nižšej hodnoty predstavujú základné hodnoty kariet 10, J, Q, K a A. Tieto sa zobrazujú ako kamenné písmená s vyrytými farebnými vzormi kmeňov. Symboly vyššej hodnoty predstavujú kmeň moriek. Obyčajný hnedý hltač mávajúci kopijou je vták s najnižšou hodnotou a hneď nad ním je krásna biela morka s modrou čelenkou, náušnicami a kmeňovým náhrdelníkom. Ďalej je tu postava morčacieho medikamenta s lebkou na vrchu hlavy a zelenými ozdobami. Druhým najvyšším symbolom je oranžovo-hnedý moriak s kosťou v zobáku, ktorý drží drevenú palicu. A nakoniec vodca morčacieho kmeňa stojí najvyššie a nosí jasne červenú čelenku a prívesok.

Vlastnosti

Wild Turkey ponúka o niekoľko viac možností Wild ako väčšina typov automatových hier – má bežnú Wild, ktorú predstavuje bronzová vyrezávaná morčacia tvár, a potom Stacked Wild, ktorá má rovnakú tvár, ale rozširuje sa, aby odhalila, že tvár je vlastne súčasťou väčšej vyrezávanej morčacie postavy v štýle totemu. Rovnako ako v iných automatoch, bežné symboly Wild slúžia ako náhrada za akýkoľvek iný symbol, ktorý vám pomôže vyhrať aktívne výherné línie. The Stacked Wild vám môže pomôcť získať bonusové mince.

Bonus

Aj keď Wild Turkey nemá žiadnu samostatnú bonusovú hru, ponúka možnosť znásobiť svoje výhry pomocou symbolu Stacked Wild, ktorý sa zobrazuje iba pri hraní v režime Free Spins. Aby ste sa dostali do Free Spins, musíte najskôr nechať tri alebo viac bežných divokých symbolov kdekoľvek na valcoch. Tri bežné divočiny vám poskytnú 15 bezplatných zatočení. Výsledkom štyroch bežných divokých hier je 30 zatočení zadarmo, zatiaľ čo päť vám poskytne pôsobivých 60 zatočení zadarmo. Ak máte to šťastie a uvidíte, že Stacked Wild zakrýva ktorýkoľvek z valcov, keď ste v hre Free Spins, aktivuje sa ďalšie dve točenia zadarmo.

Hrať

V Divokom Turecku je všetko jasne označené. V spodnej časti obrazovky sú vhodne umiestnené jasne označené tlačidlá a zobrazovacie okná, aby ste mali vždy aktuálne informácie o vašej aktuálnej stávke, úrovni stávky, hodnote mincí a počte mincí, ktoré vám ešte zostávajú hrať. Zvuky je možné vypnúť alebo zapnúť posuvným tlačidlom ovládania hlasitosti a ako pri väčšine hier NetENT, pokročilé nastavenia automatickej hry vám uľahčia ovládanie hry. Naprogramujte automatickú hru tak, aby sa roztočila kdekoľvek od 10 do 1 000 kôl, potom sa zastaví, keď zarobíte alebo prehráte určitú sumu, keď sa vyhrajú zatočenia zadarmo alebo pri akejkoľvek výhre.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil