Wild Water logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Wild Water

 • Dátum vydania
  24.03.2014
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.36%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x2000
 • Podporovaný OS
Wild Water image
Hrajte Wild Water zadarmo
Wild Water zadarmo

Rozšírené všetko v divokej vode

Tento päťvalcový automat má na svojich valcoch rozšírené symboly. Rozptyl je chlapec surfer. Keď ho dostanete dva, kotúče sa zrýchlia a soundtrack bude balistický.

S rozširujúcimi sa divočinami, divokými točeniami zadarmo a množstvom ďalších funkcií robí Divoká voda u hráčov veľký rozruch. Keď získate veľkú výhru, surfová doska sa priblíži k aquaplaningu vody, čo je skvelé.

Divoká voda

Žralok zabijak, ktorý sa vznáša z vody a umožňuje nám dobre sa pozrieť na jeho výplne, je hrôzostrašná divočina. Nahrádza najvyššie možné výherné kombo na každej stávkovej línii.

V hlavnej hre sa divočina môže objaviť na akomkoľvek valci. Vo funkcii roztočení zadarmo NetEnt je to tiež tak a v oboch režimoch môže divoký symbol nahradiť všetky symboly okrem Scatteru.

Bonusy tímu Surf’s Up a Surf na divokej vode

Bonus Surf’s Up sa objaví, keď sa na valcoch objaví ľubovoľná kombinácia piatich symbolov surfera a vyplatí sa násobiteľ stávky x20.

Bonus Surf Team je o niečo zložitejší. Ak sa vám podarí dostať na valce každý symbol – surfer, hippie, Afro chlap, bikiny a plavky – vyhrali ste násobiteľ 200-násobku vašej stávky. Ako hovoríme nižšie, ide o automat s vysokou volatilitou!

Prispôsobenie stávok na divokej vode

Divoká voda má 20 výherných línií a počet výherných línií, ktoré sú v hre, nemôžete zmeniť. Existujú však aj iné spôsoby, ako si môžete prispôsobiť svoju stávku.

Úroveň stávky môžete nastaviť tak, že prejdete do poľa s názvom Úroveň na ľavej strane panela. To vám umožňuje pomocou šípok zvýšiť alebo znížiť úroveň stávky z 1 na 10. Hodnota mince a úroveň stávky sa používajú na výpočet sumy, ktorú práve vsádzate, a táto celková stávka sa zobrazuje v poli Stávka na ľavej strane ovládacieho panela. Napríklad, ak je hodnota vašej mince 0,02 a úroveň vašej stávky je 10, vaša skutočná stávka je 200 mincí. Na ovládacom paneli máte tiež možnosť automatického prehrávania a NetEnt poskytuje skvelú funkciu automatického prehrávania. Môžete začať len s 10 zatočeniami a ak chcete, môžete ísť až na 1 000. Existujú aj pokročilé možnosti Autopsin. Kliknite na „Rozšírené nastavenia“ v poli Možnosti automatického otáčania a uvidíte niekoľko sofistikovaných vlastných možností. Autospin môžete zastaviť pri akejkoľvek výhre alebo pri zatočení zadarmo. Môžete si tiež definovať prispôsobené limity, ako napríklad zastavenie, ak vyhráte stanovenú sumu, ak vaša hromada mincí dosiahne určitú sumu alebo ak klesne na stanovenú hodnotu.

Volatilita v divokej vode

Divoká voda je automat s vysokou volatilitou. To znamená, že by ste mohli nejaký čas čakať, kým sa surfový tím zostaví v správnom poradí a vyplatí vám skvelé výhry. Bude sa vám to páčiť, ak ste typ hráča, ktorý považuje čakanie za to a radšej by tu a tam vyhral nejaké veľké víťazstvo, než veľa malých.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil