Wild Worlds logo stars-4.1

Hodnotenie: 4.1 / 5

Wild Worlds

 • Dátum vydania
  09.04.2019
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x5
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.47%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x2500
 • Podporovaný OS
Wild Worlds image
Hrajte Wild Worlds zadarmo
Wild Worlds zadarmo

Hrací automat Wild Worlds

Naša recenzia automatu Wild Worlds sa chystá odhaliť, ako sa NetEnt vôbec po prvý raz pustil do rozloženia hier na rozdelenej obrazovke s postupujúcim príbehom a viacerými bonusovými úrovňami.

Hrdinami hracieho automatu Wild Worlds sú traja operení hrdinovia, ktorí vidia, ako povolávajú svoje mocné sily, aby zachránili planétu pred obrovskými, škaredými príšerami. Sedia v riadiacej miestnosti vedľa hernej mriežky 5×5 a pripravujú sa na svoje náhodné a bonusové misie s cieľom poraziť mimozemšťanov.

Pripravte sa na vzrušujúce dobrodružstvo s navijakom. Je tu vysoká volatilita, otáčanie valcov, šialenstvo bonusových funkcií a viacúrovňové bezplatné zatočenia s potenciálom výhry až 2 500-násobku vašej stávky.

Roztočte pútavé hracie automaty do akcie

Pri načítaní online automatu Wild Worlds bol náš kontrolný tím prekvapený rozdeleným herným oknom, čo nie je vaše obvyklé rozloženie NetEnt. Naľavo od obrazovky základnej hry uvidíte troch pernatých agentov v kreslenom štýle v ružovej, zelenej a modrej farbe, ktorí sedia v riadiacej miestnosti. To sa zmení na bojové pole v kole bezplatných zatočení, keď hrdinovia čelia obrovským príšerám.

Oblasť napravo zaberá herná mriežka 5×5, ktorá je osídlená hlavne drahokamami rôznych tvarov a farieb. Akciu na kotúčoch sprevádza moderná EDM stopa s výraznými basovými zvukmi.

Všetkých šesť bežných výplatných symbolov na online automate Wild Worlds sa javí ako drahokamy v rôznych tvaroch a farbách. Ku každému hrdinovi sú pripojené dva výplatné symboly v rovnakej farbe. Tieto hrajú významnú úlohu vo funkcii Hero Wilds, ako aj v kole bezplatných zatočení.

Symboly nízkej hodnoty pozostávajú zo zelených drahokamov označených pierkom, ružových drahokamov s bleskom a modrých drahokamov s vlnou do vlasov. Nasledujú zlatom zdobené drahokamy v zelenej, ružovej a modrej farbe na stredne platovej úrovni. Každý z nich zobrazuje siluetu zodpovedajúceho hrdinu.

Čierny symbol s korunou, ako aj divoký symbol sú prémiové symboly na video automate Wild Worlds. Na valcoch uvidíte aj rozptyly označené písmenom „S“. Tieto spúšťajú točenia zdarma, keď v jednej sekvencii točenia pristanú minimálne tri.

Čísla a štatistiky superhrdinov

Wild Worlds je kaskádový mriežkový automat vo formáte 5×5 s otáčacími valcami. Tri, štyri alebo päť zodpovedajúcich symbolov, ktoré pristanú vodorovne alebo zvisle, vyhrá výhru. Potom vybuchnú, aby uvoľnili miesto pre nové symboly, ktoré môžu padnúť na svoje miesto.

Sekvencia točenia sa končí, keď sa po kaskáde nevyskytnú žiadne nové výhry. Všetky vaše výhry z po sebe idúcich pádov sa zhromažďujú a vyplácajú v jednej sume pred začiatkom ďalšieho herného kola.

K trom superhrdinom sa môžete pripojiť na svojom počítači alebo mobilnom zariadení od 0,20 do 400 mincí. Na oplátku budete odmenení výhrami od 0,4 do 100-násobku vášho vkladu, keď sa na hracej ploche zoradí päť symbolov. RTP tejto hry s vysokým rozptylom je stanovené na 96,47 %.

Nechajte bitku začať

Pripravte sa na záplavu funkcií na automate Wild Worlds, pretože NetEnt urobil všetko preto, aby do tohto automatu zahrnul celý rad funkcií. Pre začiatok, hra nie je naším obvyklým automatom s rotujúcimi valcami. Namiesto toho hráte na hracej ploche 5×5 s otáčajúcimi sa valcami.

Na začiatku každého točenia sa zhora dostane 25 symbolov. Akákoľvek výherná kombinácia exploduje a na svoje miesto sa dostanú nové symboly. Celá sekvencia točenia môže pozostávať z viacerých pádov, ktoré vám umožnia vyhrávať znova a znova, až kým po páde nepristane žiadna nová kombinácia.

Ako zistil náš kontrolný tím stojaci za automatom Wild Worlds, vedie to aj k prvým dvom funkciám hry: Random Destroy a Hero Wilds. V základnej hre a kolech bezplatných zatočení je k dispozícii iba posledná menovaná.

Random Destroy sa môže spustiť pri stratenom roztočení v základnej hre po tom, čo sa na valcoch ustáli počiatočná sada symbolov. Jeden z troch hrdinov je náhodne vybraný, aby ochránil dva symboly odmeny v rovnakej farbe. Všetky ostatné zobrazené symboly okrem scatter a wild sú zničené. Zostávajúce symboly sa potom prepadnú na spodok hernej mriežky a nové spadnú na prázdne miesta, čím sa výrazne zvýši vaša šanca na výhru.

Hero Wilds sa spustí, keď jedna alebo viac výherných kombinácií so symbolmi siluety dopadne na točenie alebo pád. Zatiaľ čo výherná kombinácia exploduje ako každé kombo, všetky ostatné zodpovedajúce symboly výplaty, ktoré nie sú súčasťou komba, sa zmenia na divoký symbol. To vám vytvára opäť viac šancí na skórovanie

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil