Wilderland logo stars-4.9

Hodnotenie: 4.9 / 5

Wilderland

 • Dátum vydania
  24.03.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x3
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.00%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Nízka
 • Maximálna expozícia
  x240
 • Podporovaný OS
Wilderland image
Hrajte Wilderland zadarmo
Wilderland zadarmo

Sústreďte sa na Hru

Elfovia sú nádherní, preto sme sa rozhodli vytvoriť nádherný slot, ktorý bude zodpovedať danej téme. Wilderland™ je jedným z najkrajších automatov, ktoré tam nájdete.

Hra sa skladá z 5 valcov, 3 riadkov a je nabitá funkciami. Ako vždy v kasínových hrách NetEnt, fikcia hry je votkaná do hry.

Začarovaný les je plný magických aktivít a Wilderland™ nie je iný.

Tento video automat ponúka funkciu Forest Treasure so 4 typmi symbolov Walking Wild, funkciu Magic Wild a potenciálne neobmedzené zatočenia zadarmo. Pokiaľ máte na obrazovke chôdzu, kúzlo hry prevezme vládu a poskytne vám nekonečné zatočenia zadarmo.

V strede valcov sa odohráva kúzlo! Je známa ako zóna aktivácie.

Funkcie, Wilds a Free Spins

Funkcia Magic Wild vám pomôže vyťažiť maximum zo symbolov Walking Wild. Keď je tento symbol aktivovaný, na valci 5 sa môže znova objaviť zmiznutý kôš Walking Wilds.

Keď hráči nazbierajú 3 symboly Scatter, vstúpia do srdca lesa a aktivujú bezplatné zatočenia, ktoré trvajú, kým všetky symboly Walking Wild neopustia valce.

Pozrime sa bližšie na funkcie.

5 rôznych druhov Walking Wilds!

Elfská mágia je jasne viditeľná – Wilderland™ vám ponúka neuveriteľných 5 rôznych typov divokých symbolov: bežný Wild, Walking Wild, Expanding Walking Wild, 2x Walking Wild a Scatter Walking Wild. Bežné symboly Wild sa môžu objaviť na ktoromkoľvek valci v hlavnej hre a vo Free Spins. Všetky symboly Walking Wild sa na začiatku každého točenia posunú o jeden valec doľava a môžu sa objaviť iba vtedy, keď je aktivovaná funkcia Forest Treasure.

Niektoré zo symbolov Walking Wild udeľujú špeciálne bonusy:

Rozširujúci sa symbol Walking Wild sa premení na hromadu symbolov Walking Wild pokrývajúci celý valec.

Všetky výhry stávkových línií so symbolom x2 Walking Wild sa násobia 2.

Symboly Scatter Walking Wild nahrádzajú všetky symboly vrátane symbolu Scatter, čím pomáhajú aktivovať roztočenia zadarmo.

Funkcia Forest Treasure!

Vo Wilderland™ je samotný les plný mágie a funkcia Forest Treasure je hlavnou atrakciou hry. Premení Wild symboly, ktoré pristanú vedľa seba v zóne aktivácie, na jeden zo štyroch symbolov Walking Wild. Namiesto toho, aby po každom roztočení zmizli z hracej plochy, všetky Walking Wilds sa presunú o jeden kotúč doľava. A čo viac, Expanding Walking Wilds pokrývajú celý valec s hromadou bežných symbolov Walking Wild, x2 Walking Wilds udeľuje násobiteľ výherným kombináciám a Scatter Walking Wilds sa počítajú ako Scatter zvyšujúce pravdepodobnosť aktivácie roztočení zadarmo.

V hlavnej hre je aktivačná zóna pokrývajúca stredný rad. Dva alebo viac symbolov Wild, ktoré sa v zóne aktivácie objavia horizontálne vedľa seba, aktivujú funkciu Forest Treasure a transformujú sa na jeden zo štyroch symbolov Walking Wild. Vo Free Spins pokrýva aktivačná zóna všetky tri riadky.

Funkcia Magic Wild!

Elvish Magic je na vašej strane! V hre Wilderland™ je možné aktivovať magickú divokú funkciu, ktorá vám podá pomocnú ruku.

Keď z valca 1 zmizne kôpka 3 symbolov Walking Wild a na valcoch nie sú žiadne symboly Walking Wild, môže sa aktivovať funkcia Magic Wild a miznúce symboly Walking Wild sa môžu znova objaviť na valci 5. Vo Free Spins je funkcia Magic Wild môže byť aktivovaný ľubovoľným počtom symbolov Walking Wild, ktoré zmiznú z valca 1.

Zatočenia zadarmo!

Vo Free Spins je mágia lesa na svojom vrchole a aktivačná zóna pokrýva celú hernú oblasť, čím sa zvyšuje vaša šanca vyhrať nové symboly Walking Wild, zatiaľ čo funkcia Magic Wild môže vrátiť na valce ľubovoľný počet symbolov Walking Wild. Výsledkom je, že si môžete užívať neobmedzené roztočenia zadarmo, pokiaľ vám bude šťastie trvať!

3 alebo viac symbolov Scatter a/alebo Scatter Walking Wild, ktoré sa objavia kdekoľvek na valcoch v hlavnej hre, aktivujú roztočenia zadarmo. 3 symboly Scatter aktivujúce roztočenia zadarmo prideľujú jeden symbol Walking Wild v strede valca 5 počas prvého roztočenia zadarmo. Každý ďalší symbol Scatter aktivujúci točenia zadarmo udeľuje počas prvého točenia zadarmo jeden ďalší náhodne umiestnený symbol Walking Wild alebo x2 Walking Wild. Zatočenia zadarmo končia, keď na valcoch nie sú žiadne symboly Walking Wild. Minimálny počet zatočení zadarmo je 6.

Symboly

Najvyššie platiace symboly: Symboly v hre Wilderland™ očaria a potešia. Najvyššie platiacim symbolom je elfská princezná, kráľovská a ohromujúca s diadémom dokonale posadeným na jej špičatých ušiach. To znamená, že je nielen krásna, ale aj bohatá! Preto je tento symbol najvyššie platiacim symbolom v hre.

Lesná líška, známa elfom, je druhým najvyššie platiacim symbolom v hre. Toto mystické stvorenie je krásne nakreslené našimi umelcami, ktorí majú fantastickú hodnotu, aj keď si myslia, že sú to len ľudia (hoci o niekoľkých z nich máme pochybnosti!)

Stredne platiace symboly: Šíp a tulec majú rovnakú hodnotu – zelené, žiariace a zaručujúce obrovské výplaty.

Najnižšie platiace symboly: Najnižšie platiace symboly sú zdobené šperky.

Grafika

Naši Slots Smiths skutočne prekonali samých seba. Bolo by zbytočné nechať tento slot skrytý v mystickom lese. Dali sme to najlepším svetovým online kasínam, aby si ich užili hráči, ktorí milujú divočinu A majú DIVOKÚ predstavivosť.

Soundtrack

Škriatkový zvuk hry vás buď dojme, alebo vystraší… nič medzi tým neexistuje. Očarujúca, hypnotizujúca, orchestrálna hudba hry zapadá do očarovanej mystickej témy hry. Slot je zasadený do čarovného lesa a zvuk zodpovedá tejto téme. Rovnako ako vo všetkých hrách od spoločnosti NetEnt, zvuk je zakomponovaný do hry. Výhry, roztočenia zadarmo. Bez ohľadu na to, čo sa deje počas vašej cesty, odráža sa to v hudbe.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil