Win-A-Beest logo stars-4.7

Hodnotenie: 4.7 / 5

Win-A-Beest

 • Dátum vydania
  23.07.2020
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x2-4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.12%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Stredná
 • Maximálna expozícia
  x10240
 • Podporovaný OS
Win-A-Beest image
Hrajte Win-A-Beest zadarmo
Win-A-Beest zadarmo

Win-A-Beest: Prehľad

Tí, ktorí chodia do Afriky na lov alebo pozorovanie zvierat, vo všeobecnosti nemajú pakone vysoko na zozname, ktorý musíte vidieť alebo zabíjať. Zvyčajne sa táto pocta udeľuje piatim najlepším (slonom, levom, leopardom, nosorožcom, byvolom) spolu so všetkým, čo si môžu po ceste vziať. Vývojár Play’n GO sa to snaží napraviť tým, že zameria pozornosť na mocné, no zároveň pokorné pakone. Tiež nazývaný Gnu, tu bol šikovne nazvaný Win-A-Beest, sprevádzaný rozširujúcimi sa valcami, divokými multiplikátormi a zatočeniami zadarmo.

Široko otvorené africké pláne vítajú hráčov, keď sa hra načíta. Play’n GO vedia, ako namaľovať pekný obraz, a vybrali sa do mesta na Win-A-Beest. 5-valcový herný priestor sa nachádza v niečom, čo vyzerá ako safari/poľovnícka chata, jeho drevené rámy sú zviazané dohromady a zdobené rohmi. Za ním tvoria pozadie vetrom ošľahaná tráva Savannah, kopce a africké akácie. Naozaj pekný pohľad.

Valce, ktoré sa dajú hrať od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie na akomkoľvek zariadení, sú spočiatku usporiadané vo formácii 2-4-4-4-2, aby poskytli 256 spôsobov, ako vyhrať. Ako uvidíte, riadky a výherné spôsoby získajú podporu počas funkcií. Výherné kombinácie sú tvorené tromi alebo viacerými zodpovedajúcimi symbolmi, ktoré postupne pristávajú od prvého valca ďalej. To je, samozrejme, o niečo zložitejšie počas základnej hry, pretože na prvom valci sú len dve pozície, hoci funkcie pomáhajú zvyšovať šance, kedykoľvek sa aktivujú.

Napriek šelmám na obrazovke nie je matematický model v zákulisí až taký divoký. V skutočnosti je to dosť krotké, aspoň podľa štandardov Play’n GO, so stredným hodnotením volatility 6/10. Pokiaľ ide o RTP, nezabudnite skontrolovať výplatnú tabuľku predtým, ako sa pustíte do lovu. Dôvodom je skutočnosť, že RTP sa líši od predvoleného hodnotenia 96,12 % a môže byť nižšie v závislosti od konfigurácie operátora.

Pohľad na výplatnú tabuľku odhaľuje zmes ikon s africkými motívmi, ktorým dominuje divoká zver. Začína sa to symbolmi J-A navrhnutými ako z dreva, s farebným drevom. Ďalej sú to šelmy – leopardy, nosorožce, levy a slony. Tieto štyri sú klasifikované ako vysoko platené, pričom päť druhov má hodnotu od 2 do 2,5 násobku vkladu.

Symbol Win-A-Beest sa nazýva Super High Pay v hodnote 5-násobku vkladu za päť kusov. Možno si myslíte, že „super vysoká mzda“ znie v tejto situácii ako nesprávne pomenovanie, ale funkcie majú spôsob, ako vážne zvýšiť jej hodnotu. Win-A-Beest je dodávaný s dvoma divokými symbolmi – jedným štandardným divokým a 2x divokým multiplikátorom, ktorý pri použití vo výhernej kombinácii zdvojnásobí výplatu.

Win-A-Beest: Vlastnosti

Tie zvieratá na mriežke vyzerajú šialene z nejakého dôvodu. Win-A-Beest je automat, ktorý sa môže kedykoľvek zblázniť vďaka účinným funkciám, ako sú režim Best Mode, Točenia v režime Best Mode a Točenia Stampeding.

Funkcia Najlepší režim sa môže náhodne spustiť počas hlavnej hry alebo pri zatočení zdarma. Keď sa tak stane, všetky valce sa rozšíria na svoju plnú kapacitu 4 riadkov, čím sa výherné cesty zvýšia na 1 024. Nielen to, ale všetky štandardné symboly sú odstránené, aby sa uvoľnilo miesto pre divočiny, rozptyly, divoké multiplikátory a Win-A-Beests pristávajú počas Beest Mode.

Ak sa v najlepšom režime objavia 3 alebo viac rozptylov, spustia sa zatočenia v najlepšom režime – 3, 4 alebo 5 rozptylov udeľuje 4, 6 alebo 8 zatočení v najlepšom režime. Tu je funkcia Beest Mode aktívna pri každom z týchto zatočení, čo znamená, že v hre je 1 024 spôsobov, ako vyhrať, kde pristanú iba divočiny, rozptyly, divoké multiplikátory a Win-A-Beests. Táto funkcia môže byť teoreticky opakovane spúšťaná na neurčito.

Pristátie aspoň 3 scatter symbolov počas základnej hry spustí iné bonusové kolo známe ako Stampeding Spins – 3, 4 alebo 5 rozptylov v pohľade za 8, 12 alebo 20 bezplatných točení. Tiež sa hrá na plne rozšírenej mriežke s 1 024 výhernými spôsobmi. Zatočenia najlepšieho režimu môžu byť spustené z kolísania, ak je aktívny režim Najlepší. Ak áno, potom sa roztočenia najlepšieho režimu prehrajú oddelene a potom sa vrátia k zatočeniam s pečiatkou. Okrem toho, rozptyly zostávajú na valcoch, kde je možné funkciu znova spustiť bez obmedzenia.

Win-A-Beest: Verdikt

Win-A-Beest nemusí vyzerať tak sofistikovane, ako to na prvý pohľad vyzerá, ale na palube je niekoľko celkom šikovných funkcií. Najlepší režim kedykoľvek roztrhne mriežku a úplne otvorí dosku. Ešte lepšia je dávka Beest Mode Spins, ktorá zvyšuje šance na metaforický útek. Pečiatkovanie roztočí to ešte o krok ďalej s možnosťou skombinovať všetky tri funkcie v poradí.

Volatilita Win-A-Beest nemusí byť vysoká, ale toto je automat, ktorý sa môže zblázniť a zároveň môže ponúknuť slušné množstvo herného času. Rýchly výpočet ukazuje číslo 5 120x pre mriežku Win-A-Beests, keď sú všetky výherné spôsoby aktívne. Bude to ešte šťavnatejšie, keď sa na obrazovke objaví divoký multiplikátor x2. Počas miliardy simulovaných zatočení boli dosiahnuté výhry až 10 240-násobku vkladu. Nie je to zlé číslo pre slot so strednou volatilitou a vo všeobecnosti vyšší ako zvyčajne od Play’n GO.

Win-A-Beest je ďalší hrací automat Play’n GO, v ktorom je ťažké odhaliť veľa chýb. Vyzerá skvele, funkcie môžu byť balistické a potenciál sa skrýva vo vysokej tráve, ako nejaký veľký herný cieľ. Win-A-Beest možno nepresahuje žáner africkej prírody, ale je to skalopevný príklad, ktorý sedí hlavou a rohmi mnohým v tejto kategórii.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil