ZZ Top Roadside Riches logo stars-5.0

Hodnotenie: 5.0 / 5

ZZ Top Roadside Riches

 • Dátum vydania
  05.08.2021
 • Typ hry
  Slot mriežky 5x4
 • Mobilné
  Áno
 • RTP
  96.20%
 • Odporúčaný prehliadač
 • Rozlíšenie hry
  16:9
 • Podporovaná platforma
 • Nestálosť
  Vysoká
 • Maximálna expozícia
  x40000
 • Podporovaný OS
ZZ Top Roadside Riches image
Hrajte ZZ Top Roadside Riches zadarmo
ZZ Top Roadside Riches zadarmo

ZZ Top Roadside Riches: Prehľad slotov

Natiahnutie dvoch z najznámejších fúzov v rock ‘n rolle prináša ZZ Top Roadside Riches od vývojára Play’n GO. ZZ Top Roadside Riches rozširuje svoj rastúci rad značkových herných automatov s hudobnou tematikou a predstavuje americkú rockovú legendu v automate plnom divočiny, divokých multiplikátorov, dvoch bonusových kôl bezplatných zatočení a niektorých z najväčších výherných potenciálov, ktoré nájdete v Hrací automat Play’n Go.

Ak nepoznáte ZZ Top, tu je pár slov, ktoré vám priblížia rýchlosť. Skupinu, ktorú v roku 1969 založili Billy Gibbons, Dusty Hill a bubeník Frank Beard – ironicky pomenovaná, pretože on nemá ochlpenie na tvári. Miešanie blues a rocku s vtipnými textami zakorenenými v texaských koreňoch, až po vydaní albumu „Eliminator“ v roku 1983 skupina zaznamenala úspech v hlavnom prúde. Ak ste počuli o ZZ Top, je to pravdepodobne kvôli skladbám z tohto albumu ako ‘Gimme All Your Lovin’ alebo ‘Sharp Dressed Man’. Kapela je stále aktívna a neuveriteľne, traja pôvodní členovia sú stále spolu a hrajú svoje staré hity po viac ako 50 rokoch rockingu.

To nás privádza k ZZ Top Roadside Riches, automatu hranému na 5-valcovej, 4-riadkovej hernej mriežke pokrytej chrómom, ktorá poskytuje 1 024 spôsobov, ako vyhrať. Nachádza sa na horúcom texaskom asfalte a na pozadí je neslávne známe auto z obalu albumu Eliminator, zaparkované v reštaurácii pod náladovou fialovou oblohou. Toto je pre základnú hru; po spustení roztočení zadarmo sa umiestnenie presunie na mestskejšie miesto. Rovnako ako v časoch najväčšej slávy kapely, je to všetko úhľadne stará škola, Play’n GO ide do nostalgického amerického ducha „on the road“.

Hráči zbierajú výhry, keď na susedných valcoch pristanú aspoň tri zhodné symboly, začínajúc na ľavej strane. Hra je dostupná na akomkoľvek zariadení a možno ju hrať od 10 p/c do 100 £/€ za zatočenie. ZZ Top Roadside Riches, pravdepodobne jemne vyladený prút, má vysoko nestály matematický model, ktorý jej tvorcovia ohodnotili na 10 z 10. Po simuláciách hra vytvorila teoretickú návratnosť 96,20 % pri predvolenom nastavení, pričom klesla na 94,20 %. alebo menej, v závislosti od trhu.

Po otvorení výplatnej tabuľky narazíme na 9 výplatných symbolov rozdelených medzi nízke/stredné všeobecné symboly a členov vysoko platených skupín. Lows sú tvorené 4 kartovými farbami, zatiaľ čo stredné sú lebky byvolov a slnečné okuliare. Nakoniec, výšky sú tam, kde narazíme na kapelu, Billyho, Dustyho a Franka. Symboly členov kapely pristanú na valcoch 2 pozície na výšku a majú hodnotu 5-násobku stávky za kombináciu piatich druhov. V hre sa objavujú dva divoké symboly, Legs Wilds alebo Gimme Wilds, ktoré nahradia akýkoľvek symbol platby. Divočiny majú hodnotu 7,5-násobku stávky, ak päť pristane na valcoch pri hraní ústredných úloh vo funkciách; Pozrime sa.

ZZ Top Roadside Riches: Funkcie slotu

V ZZ Top Roadside Riches nenarazíte na veľa nových funkcií, ale to, čo Play’n GO vložil, sú osvedčení umelci. Počnúc divočinou, ktorá sa objavuje vo všetkých fázach hry. Legs Wilds sa vždy rozšíria tak, aby pokryli celý kotúč, ak môžu vyvolať výhru, a zobrazujú vežu červených vysokých podpätkov a čiernych pančúch. Druhý, Gimme Wilds, sa objaví v základnej hre s x2 alebo x3 multiplikátorom, ak je súčasťou akejkoľvek výhry. Dva rôzne divoké typy nemôžu pristáť na rovnakom točení.

Symboly Scatter sa zobrazujú na ľubovoľnom valci a 3 alebo viac v zornom poli spúšťajú točenia zdarma. Udelené číslo je mierne náhodné, v rámci stanoveného rozsahu, kde je možné zbierať:

 • 3 rozptýli odmeny 8, 10 alebo 12 bezplatných zatočení.
 • 4 rozptýli odmeny 8, 10, 12 alebo 15 roztočení zadarmo.
 • 5 odmeňuje 8, 10, 12, 15 alebo 20 zatočení zadarmo.

Ďalej si hráči vyberú buď zatočenia zdarma nohy alebo zatočenia zadarmo Gimme:

 • Keď v hre Legs Free Spins zasiahnu symboly Legs Wild, zostanú na mriežke a pri každom roztočení sa posunú o jeden valec doľava a potom spadnú na ľavej strane.
 • Zatočenia zadarmo Gimme zvyšujú hodnotu Gimme Wilds, takže sa teraz zobrazujú s multiplikátormi x2, x3, x4 alebo x5. Na každom valci sa môže objaviť iba 1 Gimme Wild.
 • Na záver treba poznamenať, že rozptyly sa pri bezplatných točeniach nezobrazujú, takže funkciu nemožno znova spustiť.

ZZ Top Roadside Riches: Slot Verdikt

Play’n GO odviedol dosť dobrú prácu, keď priniesol ZZ Top na valce, v hre sa fanúšikovia kapely postavia do radu. Štúdio sa rozhodlo vzdať sa originálnych hier a zamerať sa viac na vytvorenie slotu, ktorý oslavuje étos ZZ Top. Audiovizuály znovu navodia dojem, že cestujete po obrovskom americkom výhľade, pričom pred vami nie je nič iné, ako hostia a prach. Veľké neónové symboly nízkej mzdy sú miernym rozptýlením; aj keď, rovnako ako kapela alebo štát, z ktorého pochádzajú, všetko má byť veľké a drzé.

Ďalší aspekt ZZ Top Roadside Riches, ktorý je veľký a drzý, je potenciál. Play’n GO spolupracovalo s množstvom špičkových hudobných talentov, ale okrem takých ako Twisted Sister je ZZ Top pravdepodobne ich doteraz najznámejší. Štúdio ako také poctilo rockerov ich doteraz najvyšším potenciálom v oblasti rockovej tematiky. Nechajte tie Legs alebo Gimme Wilds strieľať a vyhrajte až 40 000-násobok stávky, vďaka čomu je ZZ Top Roadside Riches jedným z najväčších automatov Play’n GO, pokiaľ ide o odmeny. Napriek tomu existujú určité otázniky, pokiaľ ide o maximálny potenciál Play’n GO, pretože len zriedka, ak vôbec, vidíme nejaké výhry nad 5 000x. Inými slovami, 40 000x nie je niečo, v čo by ste mali reálne dúfať.

Počas naháňania sa za veľkými peniazmi v hre nečakajte, že nájdete veľa inovatívnych funkcií. Napriek tomu hra Play’n GO primiešala množstvo osvedčených doplnkov, ktoré sa pekne zhodujú so systémom výplat, aby v základnej hre odpálili príjemné výsledky, pričom stavajú na schopnostiach dvoch divokých symbolov pre roztočenia zadarmo. Spočítajte to všetko a máte hrateľnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť, že potenciálne prinesie solídne výsledky, uprostred zábavného a nehybného postoja, ktorým je ZZ Top známy.

Na našom webe si môžete zadarmo vyskúšať viac ako 100 rôznych kasínových hier

Väčšina vývojárov softvéru pre kasína dodáva svojim hrám úvodný režim, ktorý dáva hráčom možnosť vyskúšať si automaty zadarmo. Praktický režim nevyžaduje registráciu a doplnenie účtu, pretože stávky sú uzatvárané s podmienečnými kreditmi. Demo verzie automatov v online kasínach sú teda určené pre hráčov, ktorí si hru najskôr vyhodnotia a porozumejú jej pravidlám. Rovnakú príležitosť majú návštevníci webu betrating.sk.

betsoft
boominggames
egt
endorphina
evolution
evoplay
ezugi
gameart
habanero
isoftbet
luckystreak
microgaming
mrslotty
netent
pariplay
playgo
pragmatic
quickspin
redtiger
spinomenal
tomhorn
wizdan
wmworldmatch
yggdrasil